fbpx

Filtr Berkey

Tenhle úžasný filtr už testujeme déle jak rok, z toho 8 měsíců na cestě. Už bez něj nikam nejedeme. Odfiltruje všechny bakterie, kal, a dokonce i chlor a navíc zanechá všechny minerály a stopové prvky! Když jsme ve městě, kde je jen extrémně chlorovaná voda, která se pomalu nedá pít, proženeme ji filtrem a je to hned tisíckrát lepší!  Pro ilustraci zatím alespon video z youtube. 
V čem je tenhle filtr extra?
 
CENA: od 4.000 Kč do 12.000 Kč
 
Pořídit ho můžete zde.

SKIPPY – Dupačky pro dospělé

Nebojte, nejsou to žádné sprosťárny 🙂 Je to skvělá teplákovka, ve které spíme, protože je v ní krásně teplo a netáhne nám na záda. Nic lepšího na spaní v obytce snad ani není 🙂
Moje drahá polovička snad promine následující foto sekci..myslím, že to tady ale krásně názorně předvedl..
Dupačky jsou fakt super a to nejen do vanu. V zimě to máme i na doma. 
CENA: 1 690 Kč
 
Objednat je můžete zde.

Benzínový a naftový vařič

Skvělá věc na šetření plynu. Snažíme se na něm vařit, kdykoliv je možné vařit venku. 
Má to akorát jednu nevýhodu, že uvnitř auta to není úplně bezpečné. Šlehá to docela plameny, než se to naladí. 
Obrovská výhoda je, že to jede jak na benzín, tak na naftu a to natankujete kdekoliv. 
Můžete tak znatelně ušetřit váš plyn, což přijde víc než vhod na místech, kde může být výměna nebo napuštění plynu poněkud komplikovaná.
Tenhle vařič je navíc testovaný do opravdu extrémních podmínek, jako je třeba -20 nebo silný vichr.
 
CENA (Hanibal): 4 129 Kč
 

Trouba OMNIA na vařič 

Skvělá věc, která se dá kombinovat právě s předešlým vařičem. Obvykle v ní pečete třeba hodinu a to už může být na spotřebě plynu znát. Pokud můžete vařit venku a navíc máte zmíněný vařič, pak máte vyhráno.
Doporučuji do ní pořídit silikonovou vložku, protože bez té se to solidně připéká a nejde to z toho dostat. Pak se také hodí mřížka na rozpékání pečiva.
V téhle troubě můžete upéct chleba, bábovku, udělat zapékané těstoviny, rozpéct si chleba..prostě cokoliv vás napadne 🙂
 
CENA: kolem 1000 Kč
Aktuální cena Kempinková trouba Omnia Z02310/685 v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

Pákový lanový tahač

Pořídili jsme letos a ještě ho nemáme otestovaný. Každopádně po našich x zapadnutí a s realitou, že člověk neví, kde to bude příště, si myslím, že ho časem oceníme.
Hledali jsme zlatou střední cestu, aby nás to nestálo majlant a zároven, aby to splnilo svou funkci. K tomuto tahači je nutné mít ještě i stahováky.

 

CENA (Svářečky obchod): 876 Kč 

Ozonovač

Potom co nám Barča do vanu přitáhla blechy a co jsme museli trávit 3 týdny v dešti ve vlhku v autě, které se nám vlhkem krásně zaplísnilo, už bez ozonovače nikam nejedeme.  Pořídili jsme ten na obrázku, který čistí vzduch ale i vodu a tím i všechny věci uložené ve vodě, včetně ovoce a zeleniny. Ozon krásně vydezinfikuje, zbaví všech bakterií, zárodků a plísní. Mravence nám to z auta vyloženě nevyhnalo, ale na drobné organismy to působí hned. Použili jsme to i ve staré dřevěnici, kterou krásně zbavil zatuchliny. 
❤❤❤ Dejte like a sdílejte ❤❤❤

Categories:

Tags:

Dejte like :)
DOPORUČUJEME: Filtr Berkey