fbpx
Ahoj, jsme Zdenka a Mike, díky Méďovi cestovatelé! Za poslední dobu jsme udělali pár rozhodnutí. Koupili jsme obytný vůz a sbalili si na cestu. Ne na týden nebo čtrnáct dní… na neurčito. Hodláme navštívit celkem 33 zemí Evropy. Naším mottem je ”Moc starý na práci a příliš mladý umřít, na cestování tak akorát.„.
Obytný vůz jsme pojmenovali Méďa a cestujeme zatím po Evropě. Méďa je značky Hymer 680 MB, 2002 ročník narození. Od 1.9. jsme vyrazili na cestu a projeli Polsko, Litvu, Lotyšsko, Estonsko, Finsko, Norsko a teď od 2.11. Jsme ve Švédsku. Jsme přes 63 nocí v obytňáku. Pokud chcete sledovat naši cestu, připojte se do naší skupiny na Facebooku
Doma jsme tam, kde zastavíme
Jsme hrdí na to, že jsme se tímto mohli připojit ke komunitě podobných cestovatelů. Ano, sice jsme se vzdali prostoru pro bydlení, na druhou stranu nám patří celý svět a zůstaneme tam, kde se nám líbí. Koneckonců kdo se může probudit každé ráno na jiném místě? U moře, v lese, u jezera nebo u ledovce. Každým dnem poznáváme nové věci, obdivujeme krásu přírody i různorodosti světa a lidí.
Cestujeme, ale i pracujeme
Na čas jsme se stali digitálními nomády. Ti kromě cestování také pracují. Co děláme my? Mike navrhuje trička, stříhá videa, lítá s dronem, umí pracovat s grafickými programy. Kromě cestování miluje dokumentární filmy. Já Zdenka na svých cestách tvořím Doodle Art pod značkou „Zizitom” a nejen to. Všechny naše cesty zaznamenávám pomocí vizuálních myšlenek. Těm jsem totiž před dvěma léty naprosto propadla. Učím sketchnoting obchodníky, markeťáky, lektory, kouče i manažery. Tvořím ilustrace pro děti. Svými sketchnoty oživuji video prezentace např. škol a firem. Vytvořila jsem videokurz – Ovládněte sketchnoting.
 
Život chceme prožít ne přežít
Budeme rádi, když k podobnému rozhodnutí inspirujeme i další, kteří rádi cestují, ale nemohou se rozhoupat. Inspirovat je můžeme naším věkem… už nám zkrátka není osmnáct, a přesto jsme se rozhodli život nejen přežít, ale naplno jej prožít – s naším Méďou na cestách. 
Pokud si o naší činnosti a cestě vůbec chcete udělat představu, stačí, když kouknete na našeho Méďu. Ten o nás řekne mnoho ještě dřív, než my dva z něho vystoupíme. Myslíme si, že ta pozornost, kterou sklízí, kudy jezdí, mu dělá hodně dobře :). Tak snad se s vámi někde brzo potkáme.
Tipy, kde se právě nacházíme a fotky najdete na našem webu nebo videa najdete na YouTube
❤❤❤ Dejte like a sdílejte ❤❤❤

Categories:

Tags:

Dejte like :)
DOPORUČUJEME: Filtr Berkey