fbpx

Putujeme po naší krásné planetě ve vanu a když zrovna ne ve vanu, tak alespoň pěšky po beskydských kopcích a loukách, kde sbíráme ta správná kvítka (ale i jiné přírodní skvosty) a dáváme jim věčnou krásu.

Pokud Vás naše tvorba zaujme, a rádi byste se stali novými majiteli těchto kvítek, pak se nebojte napsat na email nik.pokor@gmail.com.

Cenové rozpětí se pohybuje od 70 Kč po 490 Kč

♥♥♥

We are pilgrims in campervan, who travel through our beautiful planet and if not in the campervan, then at least on foot through the Beskids hills and meadows, where we collect the right flowers (but also other natural gems) and give them eternal beauty.

If you are interested in our work and would like to become the new owner of these flowers, then do not be afraid to contact us to the email nik.pokor@gmail.com.

We will be extremely grateful if you support our work! This will allow us to continue on our journey of creation and pilgrimage and especially in the fact that we will be able to make others happy!

♥♥♥

Budeme Vám nesmírně vděční, když podpoříte naší tvorbu!

Umožníte nám tak pokračovat dál v naší cestě tvorby i putování a hlavně v tom, že budeme moci dělat radost dál ostatním!

Bohemian Pilgrims

Ozdobte sebe nebo své blízké!

Psí známky

se jménem a telefonním číslem

V ceně je poštovné

Komplet mandala

chirurgická ocel

V ceně je poštovné

Komplet Hortenzie

chirurgická ocel

V ceně je poštovné

Komplet Delux

Přívěsek, náramek, náušnice, prstýnek

chirurgická ocel/ kůže

V ceně je poštovné

Komplet Midi

chirurgická ocel/ kůže

V ceně je poštovné

Komplet po dvou

chirurgická ocel/ kůže

V ceně je poštovné

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
❤❤❤ Dejte like a sdílejte ❤❤❤